КЛІНКЕР - У ПОСТІЙНОЇ ГАРМОНІЇ З ПРИРОДОЮ

Використовується у виробництві сировина - глина і пісок - це поновлювані ресурси, більшою частиною місцевого походження.

Відстані від кар'єрів до Заводу з виробництва клінкеру Хагемейстер дуже малі.

Завдяки використанню таких малотоксичних джерел енергії, як природний і рідкий газ, оптимізації процесу випалу, ефективним установок для рекуперації тепла і новітнім системам випуску відпрацьованих газів нам вдається постійно скорочувати енергоспоживання і викид шкідливих речовин.

Після видобутку сировини всі глиняні кар'єри рекультивують, тобто робочої зоні знову повертається первинний вигляд, включаючи посадку рослин, або за погодженням з місцевим управлінням з екології вона перетворюється в біотопи.

При виробництві клінкеру практично не виникає ніяких відходів. Цегляний бій знову поставляється на виробництво. Навіть у разі знесення будівель утворюються лише екологічно чисті будівельні відходи, придатні для повторного використання.

У порівнянні з іншими будівельними матеріалами клінкер відрізняється незрівнянно більшою довговічністю.

Ви плануєте побудувати екологічно чисте будівлю і перебуваєте в пошуках будівельного матеріалу для фасаду, що відповідає вимогам екологічного балансу?